Nákup na splátky

 rodina.png, 259kB

Cofidis – férová a bezpečná půjčka

Sama společnost Cofidis má v úvodním logu dovětek – jednání na rovinu. Přesně toho se společnost drží. Půjčky Cofidis jsou maximálně transparentní, žádné dovětky malými písmenky pod čarou. Od začátku víte, kolik dostanete, na jak dlouho, za jaký úrok a výši splátky. Podmínky poskytnutí půjčky se nemění po celou dobu jejího trvání.

 

Typ půjčky: nebankovní, účelový revolvingový úvěr
Výše půjčky: od 2 000,- do 150 000,-
Možnost zvýšení RPSN v průběhu trvání úvěru: NE
Doba splatnosti: od 5 do 60 měsíců (lze flexibilně nastavit)
Půjčka bez doložení příjmů: ANO do výše 50 000,- 
Půjčka bez kontroly registrů: NE
Půjčka pro matky na mateřské dovolené: ANO
Půjčka pro nezaměstnané: NE
Půjčka pro důchodce: ANO
Poplatky za poskytnutí a vedení: zdarma
Poplatek za předčasné splacení: zdarma
Nutnost bankovního účtu: ANO
Pojištění úvěru: NE

Výhody půjčky:

  • Rychlé posouzení žádosti
  • Výhodná úroková sazba
  • Výběr délky splácení

 

 

Výsledek obrázku pro banner cofidis

COFIDIS ČESKÁ REPUBLIKA

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004.

Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů.

KNOW-HOW

Společnost COFIDIS byla založena ve Francii v roce 1982. Původně vznikla proto, aby umožnila klientům nakupovat na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Postupem času začal COFIDIS více rozvíjet své aktivity a nabízet sortiment jednoduchých produktů pro širokou veřejnost.Know-how, získané během více než 32 let, umožňuje společnosti i nadále nabízet jednoduché finanční produkty dostupné každému a zaručuje zákaznický servis na profesionální úrovni.Držíme krok s dobou. Díky rozmanitým způsobům komunikace (telefon, internet, pošta, fax) máte volný a jednoduchý přístup k našim službám, kdykoliv potřebujete.

KONCERNOVÁ DEKLARACE: Společnost COFIDIS s.r.o. je součástí koncernu, jehož mateřskou společností (řídící osoba) je COFIDIS, akciová společnost se sídlem Villeneuve d´Ascq Cedex, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, PSČ 59866, Francouzská republika Identifikační číslo: 325 307 106 OR LILLE. Další informace o mateřské společnosti naleznete zde.

CO DĚLÁME?

Naše produkty a služby jsou jednoduché a transparentní. Revolvingový úvěr COFIDIS se přizpůsobí Vašim potřebám a v případě Vašeho zájmu jej můžete využívat opakovaně na základě jedné smlouvy.Zájmy klienta jsou u nás vždy na prvním místě. Služby v oblasti půjček neustále zlepšujeme. Organizujeme si čas tak, aby Vám mohl sloužit co nejlépe. Náš tým vyvíjí maximální úsilí pro zabezpečení co nejkvalitnějších služeb.COFIDIS je silná a pružná společnost, která projevuje svou dynamičnost týmovým duchem a prací, motivací a profesionalitou svých zaměstnanců.Upozornění:

Naše společnost vystupuje ve smlouvách pod značkou COFIDIS s.r.o., nikoliv COFIDI, CODIFIS, COFFIDIS, CIFIDIS, COFIDISK či jinými názvy.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.