Ceník - Pasování sedel

Napadá vás otázka ,,Proč si budu nechávat pasovat bezkostrové sedlo, které přece sedí každému koni?"

 

Ano sedí, ale i bezkostrové sedlo se musí správně vybrat a dobře napasovat. Neexistuje sedlo, které by bylo univerzální na všechny koně. Nelze ani sedla škatulkovat podle plemen, žádný kůň není stejný. Je zapotřebí vždy koně řádně změřit a posoudit hřbet. Velice často se setkáváme s koňmi co mají špatně osvalený, propadlý, příliš krátký hřbet, svalovou asymetrii atd .....

 

Od výrobce sedel Barefoot, jsme získali certifikáty a oprávnění plně zatupovat firmu v České a Slovenské republice. V těchto dvou zemích poskytujeme plný servis, poradenství a prodej výrobků Barefoot. Při nákupu a následném pasování sedel nebo jakéhokoliv výrobku Barefoot, vyřadujte odbornou způsobilost. Prodat sedlo dokáže každý, ale poradit, posoudit vhodnost sedla už né. Nenechte si namluvit že Barefoot sedla napasuje každý. Víme o čem mluvíme!

Související obrázek

 

PASOVÁNÍ A SERVIS SEDEL ZAKOUPENÝCH U NÁS:

Servis probíhá přímo ve stáji zákazníka. Nejprve je důkladně změřen a posouzen kůň, poté jsou vyzkoušena sedla a vybrána ta, která koni nejlépe sedí. Následuje zkoušení sedel jezdcem a hledání toho ideálního sedla, které bude vyhovovat jak jemu, tak koni.

 

V případě zakoupení či objednání sedla platíte pouze náklady vzniklé na dopravě.

  • Cena se odvíjí od celkově ujetých kilometrů.
  • Pasování a odzkoušení sedel je zcela zdarma.
  • Zkoušení není časově omezené, ale v případě že zkoušení přesáhne čtyř hodinovou hranici, je za každou další hodinu účtováno 500,-Kč.
  • Tento servis velice rádi poskytneme všem našim zákazníkům i přesto že sedla a sedlové příslušenství po každém zkoušení prochází očistnou kúrou. Jde nám především o spokojenost jezdců a jejich koní. Nechceme aby jste dělali unáhlené rozhodnutí, přejeme si aby jste byli spokojeni a váš kůň si užíval svobodu pohybu pod novým sedlem.

 

Naše cesta začíná ze sídla naší firmy Jižní Čechy - Ostrovec PSČ 398 33.

 

Cena je stanovena podle celkově ujetých kilometrů:

50  - 200km: 1000,-

201 - 300km: 1500,-

301 - 400km: 2000,-

401 - 500km: 2500,-

Nad 501km  - Slovenská republika: zde jsou stanovené náklady na cestu individuálně. 

 

V případě, že si žádné sedlo nevyberete, platíte vždy 1500,-Kč + cenu za dopravu.

  

 

Skupinové zkoušení sedel:

V případě, že si přejete objednat prezentaci sedel a následné zkoušení větší skupině zájemců, je cena stanovena individuálně. Při zakoupení dvou a více sedel je poskytnuta 50% sleva na dopravu a automaticky se prodlužuje zkušební doba a to zcela zdarma.

 

 

 

PASOVÁNÍ A SERVIS sedel zakoupených u jiného prodejce:

Pasování a servis sedel, která nebyla zakoupena u nás, je u nás žádaná, avšak ne hlavní službou. Vždy se snažíme vyhovět, ale upřednostníme zákazníky, kteří mají sedlo od nás, nebo si ho od nás chtějí zakoupit, takže se může stát, že budete určitou dobu čekat.

 

V případě pasování a jakéhokoliv servisu na sedle zakoupeného jinde, platíte vždy 1000,-Kč za servis + cenu za dopravu. V případě že u nás zakoupíte nové Barefoot výrobky v hodnotě nad 6000,-Kč bude vám poskytnuta sleva 30% na servis .

 

 

 

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.