Nákup na splátky

 rodina.png, 259kB

Cofidis – férová a bezpečná půjčka

Sama společnost Cofidis má v úvodním logu dovětek – jednání na rovinu. Přesně toho se společnost drží. Půjčky Cofidis jsou maximálně transparentní, žádné dovětky malými písmenky pod čarou. Od začátku víte, kolik dostanete, na jak dlouho, za jaký úrok a výši splátky. Podmínky poskytnutí půjčky se nemění po celou dobu jejího trvání.

 

Typ půjčky: nebankovní, účelový revolvingový úvěr
Výše půjčky: od 2 000,- do 150 000,-
Možnost zvýšení RPSN v průběhu trvání úvěru: NE
Doba splatnosti: od 5 do 60 měsíců (lze flexibilně nastavit)
Půjčka bez doložení příjmů: ANO do výše 50 000,- 
Půjčka bez kontroly registrů: NE
Půjčka pro matky na mateřské dovolené: ANO
Půjčka pro nezaměstnané: NE
Půjčka pro důchodce: ANO
Poplatky za poskytnutí a vedení: zdarma
Poplatek za předčasné splacení: zdarma
Nutnost bankovního účtu: ANO
Pojištění úvěru: NE

Výhody půjčky:

  • Rychlé posouzení žádosti
  • Výhodná úroková sazba
  • Výběr délky splácení

 

 

Výsledek obrázku pro banner cofidis

COFIDIS ČESKÁ REPUBLIKA

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004.

Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů.

KNOW-HOW

Společnost COFIDIS byla založena ve Francii v roce 1982. Původně vznikla proto, aby umožnila klientům nakupovat na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Postupem času začal COFIDIS více rozvíjet své aktivity a nabízet sortiment jednoduchých produktů pro širokou veřejnost.Know-how, získané během více než 32 let, umožňuje společnosti i nadále nabízet jednoduché finanční produkty dostupné každému a zaručuje zákaznický servis na profesionální úrovni.Držíme krok s dobou. Díky rozmanitým způsobům komunikace (telefon, internet, pošta, fax) máte volný a jednoduchý přístup k našim službám, kdykoliv potřebujete.

KONCERNOVÁ DEKLARACE: Společnost COFIDIS s.r.o. je součástí koncernu, jehož mateřskou společností (řídící osoba) je COFIDIS, akciová společnost se sídlem Villeneuve d´Ascq Cedex, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, PSČ 59866, Francouzská republika Identifikační číslo: 325 307 106 OR LILLE. Další informace o mateřské společnosti naleznete zde.

CO DĚLÁME?

Naše produkty a služby jsou jednoduché a transparentní. Revolvingový úvěr COFIDIS se přizpůsobí Vašim potřebám a v případě Vašeho zájmu jej můžete využívat opakovaně na základě jedné smlouvy.Zájmy klienta jsou u nás vždy na prvním místě. Služby v oblasti půjček neustále zlepšujeme. Organizujeme si čas tak, aby Vám mohl sloužit co nejlépe. Náš tým vyvíjí maximální úsilí pro zabezpečení co nejkvalitnějších služeb.COFIDIS je silná a pružná společnost, která projevuje svou dynamičnost týmovým duchem a prací, motivací a profesionalitou svých zaměstnanců.Upozornění:

Naše společnost vystupuje ve smlouvách pod značkou COFIDIS s.r.o., nikoliv COFIDI, CODIFIS, COFFIDIS, CIFIDIS, COFIDISK či jinými názvy.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...